Rękodzieło


Nasze rękodzieło to głównie akcesoria ręcznie szyte dla maluszków i przedszkolaków. Profesjonalna maszyna do szycia oraz ploter tnący z których korzystamy pozwala nam zadbać o najmniejszy szczegół oraz porządne wykończenie finalnego produktu.


Czego używamy?


Tkaniny w 100% bawełnianej z nadrukami cyfrowymi – materiał ten poddajemy dekatyzacji, by zapobiec zbieganiu się tkaniny w trakcie użytkowania

Minky o wysokiej gramaturze – nasz minky ma przeważnie gramaturę 350/ m2. Jest on najbardziej zbliżony do gramatury producenta Shannon Fabrics (370-380g/m2), ale zdecydowanie tańszy, co wypływa na cenę finalnego uszytku.

Ponad to jest miękki  i posiada certyfikat „Bezpieczny dla dziecka”. Dzięki temu macie pewność, że otrzymujecie produkt bezpieczny dla dzieci i wysoką jakość w przystępnej cenie.


Dzianin i dzianin dresowych z nadrukiem cyfrowym

Wypełnienie do poduszek – silikonowa kulka z włókienek. Antyalergiczne, nadające się do prania w pralce. Nie zmienia kształtu. Lekkie i puszyste.

Wypełnienie do kołderek, włóknina silikonowa -  antyalergiczne, 150g/m2


Co szyjemy?

  • Pościel o wymiarach 90/120 i 100/135
  • Kocyki z wypełnieniem i bez o wymiarach 90/120 i 100/135
  • Kocyki do wózka 50/75
  • Poduszki 30/40 - niemowlęce
  • Poduszki – jaśki przedszkolaka 40/40
  • Chustki
  • Kostki sensoryczne
  • Szmatki sensoryczne
  • Worki przedszkolaka

Nasze produkty »

Co nowego?


Jaki chcesz tiul?

No i stało się. Naoglądałam się tiulu i zapragnęłam szyć dla Was tiulowe spódniczki. Przecież wszyscy wiedzą, że tiulowe spódniczki idealne są na wiosnę i lato.… no ale. Ze smutkiem muszę przyznać, że patrząc na te wszystkie kolory zdębiałam, zgłupiałam i tym podobne. Nie potrafię się zdecydować na jakikolwiek kolor, bo najchętniej wzięłabym wszystkie. A jest […]Czytaj więcej »

Bermudy

Bardzo powoli, między zleceniami od Was pojawiają się nowości. Dziś będą to krótkie bermudy w rozmiarze 110, Na tą chwilę mam 4 pary oraz jedna para dresowych spodenek zwykłych w tym samym rozmiarze. Wszystkie wykonane z dresówki pętelkowej, w pasie oprócz gumki sznurek. Cena: 32 zł/szt    Czytaj więcej »

Klasyka broni się sama

Muszę przyznać, że jestem trochę konserwatywna. W wielu sprawach, nie tylko w szyciu, lubię klasyczne rozwiązania. Do tej pory było tak również z minky. Albo gładkie albo kropki. Jeśli przychodzą do mnie klientki  i chcą gwiazdki czy serca — jak najbardziej ale tylko na zamówienie. Wiem, to nie jest dobre do końca, ale konserwa ze […]Czytaj więcej »

Żegnaj maju !

Maj dobiega końca. Ten miesiąc okazał się fantastyczny! Dziękuję Wam za tak duże zainteresowanie naszym punktem w CH Jagiełło. Liczne odwiedziny oraz zaufanie jakim mnie obdarzacie są ogromnie budujące. Maj był głównie miesiącem mat do wózków oraz kompletów do łóżeczek. Ewidentnie widać, że lubicie gdy Wasze monotonnie kolorystyczne wózki zmieniają się nie do poznania, gdy pod […]Czytaj więcej »

Starsze wiadomości »